| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Haled95 D MR16 AC/DC 12V 10W 3000K 500Lm 36Degr. Ra95 Dim |
| Bränd | Civilight |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 50 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 6901029236835 |
| Kere värvus | Hall |
| Pinge liik | AC/DC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 11 kWh |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |