| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Haled III D MR16 AC/DC 12V 7W 3000K 345Lm 36Degr. Ra95 Dim |
| Bränd | Civilight |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 49 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 50 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 6901029025019 |
| Pakkimistase 2 | 6901029025019, 6901029025019 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Hall |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A |
| Valgustugevus | 900 cd |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Nimivool | 700 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 7 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM5 |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG1 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 345 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0.8 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0 |
Haled III D MR16 AC/DC 12V 7W 3000K 345Lm 36Degr. Ra95 Dim