| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Haled III D Gu10 AC200-240V 8W 2700K 500Lm 36Degr Ra95 Dim |
| Bränd | CViTec |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Pakkimistase 1 | 4060574256438 |
| Pakkimistase 2 | 4060574256438, 4060574256438 |