| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HalA IDE 500W E40 230V CL 1CT/6 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 10250 lm |
| Kogupikkus | 216 mm |
| Läbimõõt | 38.5 mm |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2900 K |
| Lambi võimsus | 500 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500491268 |
| Pakkimistase 2 | 8711500499943 |
| Pakkimistase 3 | 8711500491268 |
| Energiatõhususklass | D |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Spiraalne | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 2000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 500 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |