| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Gu10 | PAR16 | 2700 Kelvin | 190 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 719616 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.3 W |
| Valgusvoog | 190 lm |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 5701581480988 |
| Pakkimistase 2 | 5701581480896 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |