| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GU10 | 3-pack | PAR16 | Dim | 2700 Kelvin | 540 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1198331 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 6.7 W |
| Valgusvoog | 540 lm |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 6923933821112 |
| Pakkimistase 2 | 5400848003792 |
| Kere värvus | Valge |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |