| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GU CL BF3V130 01 B-0 Letterbox built-in housing Siedle Classic |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4056138008018 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 446 mm |
| Kõrgus | 762 mm |
| Sügavus | 175 mm |
| Ühikute arv | 1 |
| Materjal | Roostevaba teras |