| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GRUN v3 LED-100-B |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001744 |
| Laius | 248 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 218 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Efektiivne valgusvoog | 9870 lm |
| Pakkimistase 1 | 8595665311858 |
| Kere värvus | Must |
| Lambiga | Yes |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |