| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ground resistance signaling module Ground fault alarm via digital outp |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5005 00 |
| ETIM | EC003596 |
| Mudel | Muul viisil |
| Näidik | Analoog/digitaalne |
| Pakkimistase 1 | 4055144067200 |
| Laius | 18 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Katsetuste automaatjärjestus | Yes |
| Puuteekraaniga | No |