| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Grid box, 9 and 12-gang, no knockouts, flush- or surface mounting |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000080 |
| Kooste ehitus | Pinnapealne korpus |
| Värvus | Alumiinium |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kuju | Nelinurkne |
| Ühikute arv | 1 |
| Löögikindel | Yes |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Koos kaabli sisendiga | Yes |
| Materjal | Duroplast |
| Materjal | Metall |
| Koos katte raamiga | No |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| RAL-number (akin) | 0 |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Kruvitava läbiviiguga | No |
| Koos kanali sisendiga | No |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Seadme sügavus | 200 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sobib kodumajapidamise moodul-lülitusseadmetele | Yes |
| Cross-trunking mounting | No |
| Pakkimistase 1 | 5010826003579 |