| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GRAZIA 20 Endcap, 2 pcs., high version, black |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 10 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163188623 |
| Värvus | Must |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |