| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 230V Schuko version wall socket |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001325 |
| Nimivool | 16 A |
| Nimipinge | 250 V |
| Värvus | Sinine |
| Halogeenivaba | No |
| RAL-number | 5017 |
| Hingedega kate | Yes |
| Materjal | Termoplastist |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pistiku suund | Sirge |
| Ääriku suurus | 50x50 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 5907711111009 |
| Pakkimistase 2 | 5907711111009 |