| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Angled panel socket 32A 4P 400V 6h IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 32 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 5907711100676, 5907711100676 |
| RAL-number | 3000 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Pistiku suund | Nurgaga |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Kella tunninäit | 6 h |
| Tuvastusvärvus | Punane |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 400 V (50 60 Hz) punane |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 73 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 60 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 97 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 80 mm |