| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 24V permanent socket |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001321 |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 20-25 V (50 60 Hz) lilla |
| Pakkimistase 1 | 5907711100393 |
| Pakkimistase 2 | 5907711100393 |
| Mudel | Pinnapealne |
| RAL-number | 4005 |
| Kaablisisend | Tihendusmutter |
| Pooluste arv | 2 |
| Isoleeritud paigaldus | Yes |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Välispaigaldus |
| Pinnatöötluse kontaktid | Nikeldatud |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 0 A |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Kella tunninäit | 0 h |
| Tuvastusvärvus | Purpurne/violetne |