| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TWIST 24V portable socket |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001320 |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 20-25 V (50 60 Hz) lilla |
| Pakkimistase 1 | 5907711117650 |
| Pakkimistase 2 | 5907711117650 |
| RAL-number | 6010 |
| Kaablisisend | Mittekiiluv hülss |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| Pinnatöötluse kontaktid | Nikeldatud |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 0 A |
| Pistiku suund | Sirge |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Kella tunninäit | 6 h |
| Tuvastusvärvus | Roheline |