| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Portable single-phase rubber socket 10/16A 2 P+Z |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001327 |
| Nimivool | 16 A |
| Nimipinge | 250 V |
| Värvus | Must |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 9005 |
| Materjal | Termoplastist |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Kummi |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pistiku suund | Sirge |
| Sobib katsekontaktiga | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pingenäiduga | No |
| Kiirlukustusega | No |
| Pakkimistase 1 | 5907711127635 |
| Pakkimistase 2 | 5907711127635 |