| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Portable socket 16A 3P IP20 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001327 |
| Nimivool | 16 A |
| Nimipinge | 250 V |
| Värvus | Punane |
| Mudel | Maandusklemm |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 3013 |
| Materjal | polüamiid |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pistiku suund | Sirge |
| Sobib katsekontaktiga | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pingenäiduga | No |
| Kiirlukustusega | No |
| Pakkimistase 1 | 5907711172048 |