| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Rubber socket 16A 3P 230V |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001327 |
| Nimivool | 16 A |
| Nimipinge | 250 V |
| Värvus | Must |
| Mudel | Maandusklemm |
| Halogeenivaba | No |
| RAL-number | 9005 |
| Materjal | polüamiid |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Kummi |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pistiku suund | Sirge |
| Sobib katsekontaktiga | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pingenäiduga | No |
| Kiirlukustusega | No |
| Pakkimistase 1 | 5907711138396 |