| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GLENOS Springs for Profile 2609, for drylining |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 68 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 15 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163154789 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |