| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GLENOS recessed linear profile 3314-200, 2m, anodised aluminium, |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7604 2990 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 33 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 2000 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163169066 |
| Värvus | Alumiinium |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |