| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GLENOS industrial profile reflector set, silver, 2 pcs. |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7604 2990 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 73 mm |
| Valgusvoo nurk | 0 ° |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 29 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Katte liik | Puudub |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Läikiv |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
| Pakkimistase 1 | 4024163169233 |