| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GLENOS industrial profile ceiling-mounted bracket, 2 pcs. |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 25 mm |
| Kõrgus | 13 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 50 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163169264 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |