| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GLENOS Endcap for Profile 2609, BRICK, white |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 26 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163154765 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |