| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GLENOS end caps for linear profile 2713, silver, 2 pcs. |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 16 mm |
| Kõrgus | 1 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 27 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163169028 |
| Värvus | Alumiinium |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |