| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Glenos Acryl cover, FLAT COVER for Profile 2609, 3m |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 23 mm |
| Valgusvoo nurk | 0 ° |
| Lisatarviku liik | Kate |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 4 mm |
| Materjal | Plast |
| Katte liik | Muul viisil |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Puudub |
| Valguse hajutaja | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4024163154628 |