| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | APACC851060 GLAND PG36 POLYCARBONATE |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 11 mm |
| Keerme liik | PG |
| Materjal | Plast |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 275 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Nominaalne tollkeere/gaasitorukeere | 1 toll |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 29 |
| Pakkimistase 1 | 5411815246395 |
| Värvus | Hall |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Võtme laius | 41 mm |