| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GHG71 Ex-e Empty Enclosure Size 3 Blue |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 4250959965400 |
| Sügavus | 115 mm |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Pikkus | 283 mm |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Plahvatuskindel variant | Yes |
| Löögikindlus | IK10 |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 70 mm² |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Kapi ümbrise paksus | 3.5 mm |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |