| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GHG60 EMPTY ENCLOSURE SIZE 3 HIGH COVER |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002503 |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Pakkimistase 1 | 4250959909701 |
| Laius | 271 mm |
| Kõrgus | 544 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kaabli keermemuhvi tihendite arv | 0 |