| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GENIE 8W CDL E14 220-240V 1PF/6 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2210 00 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500801050 |