| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GAVI CT-2116B-BR/M Spotlight fitting for furniture units |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Messing |
| Nimipinge | 12 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Süsteemi võimsus | 0 W |
| Pakkimistase 1 | 5905339008145 |
| Kaitseklass | III |
| Välisläbimõõt | 73 mm |
| Lambipesa | G4 |
| Pinge liik | AC/DC |
| Sobib lambi võimsusele | 20 W |
| Siseläbimõõt | 60 mm |
| Kere materjal | Teras |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Vahetatava lambi suurim energiatõhususe klass | A++ |
| Vahetatava lambi väikseim energiatõhususe klass | E |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |
Kanlux GAVI are furniture fittings made of glass and steel. Unpretentious colour scheme allows them to discretely fit into the place of assembly.