| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GAS DETECTION PANEL |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Talitluspinge | 24 V |
| Sobib ühendamiseks latiga | No |
| Toiteadapteriga | No |
| Raadioside | No |
| Sisseehitatud hädatoiteseade | No |
| Välisliides | No |
| Sisseehitatud numbrivalikuseade | No |
| Pakkimistase 1 | 8054934907456 |
| Laius | 405 mm |
| Kõrgus | 140 mm |
| Sügavus | 430 mm |
| Adresseeritav | No |