| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Gaism. LED WT060C 33W 36S/840 120cm IP65 Ledinaire WP Philips |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Pakkimistase 1 | 8718699389123 |
| Valgusvoog | 3600 lm |