| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED ROUND Ceiling 20W 2700K WT |
| Bränd | Amazonbasics |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 0840095801140 |