| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GA 612-4/2-01 AG Surface-mounted housing |
| Bränd | S. Siedle und Söhne |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7604 1090 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4056138014019 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Hall |
| Laius | 232 mm |
| Kõrgus | 432 mm |
| Sügavus | 36.5 mm |
| Ühikute arv | 8 |
| Materjal | Alumiinium |