| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | G4 | 3-pack | 3000 Kelvin | 136 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 743179 |
| Lambipesa | G4 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 1.4 W |
| Valgusvoog | 136 lm |
| Beam angle | 300 ° |
| Pakkimistase 1 | 6923933820214 |
| Pakkimistase 2 | 5400848002580 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |