| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | G13F | Light Bulb | Frosted |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 794946 |
| Lambipesa | G13 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1212 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 16 W |
| Valgusvoog | 2250 lm |
| Beam angle | 230 ° |
| Pakkimistase 1 | 6923933820399 |
| Pakkimistase 2 | 5400848003464 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 30000 h |