| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | G11W T5 |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | JP |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 4900 00 |
| ETIM | EC002962 |
| Lambipesa | G5 |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 226.3 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Musta valguse lamp | No |
| Sobib õhu desinfitseerimiseks | No |
| Sobib personalile | No |
| Sobib putukate püüniseks | No |
| Sobib meditsiinirakendusteks | No |
| Sobib reprograafiaks | No |
| Sobib päevitamiseks | No |
| Sobib vee deinfitseerimiseks | No |
| Lambi võimsus | 11 W |
| Pakkimistase 1 | 5410288005072 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 8000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |
| Elavhõbeda sisaldus | 0 mg |