FWK-40A25F Eaton Bussmann series high speed traction fuse image 1
Fuse-link, high speed, 40 A, AC 750 V, DC 750 V, 25 x 146 mm, aR, IEC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind nõudmisel
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 5027590096973
MPN: FWK-40A25F
Pakend: 1
Karp: 10
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi FWK-40A25F Eaton Bussmann series high speed traction fuse
Bränd EATON
Kategooriad Silindrilised kaitsmed
Päritoluriik* HU
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 1090 00
ETIM EC002704
Mudel Keraamiline sulavkaitse
Suurus Muul viisil
Pinge liik DC
Tunnusvool 40 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5027590096973
Pakkimistase 2 5027590096973
Muud tehnilised andmed
Tunnuspinge 750 V
Vabasti tunnusjoon Muul viisil
Kasutuskategooria gL/gG (kaablite kaitse/seadmete kaitse)
Sulavkaitse olekuindikaatori liik Muul viisil
Lülitussuutlikkus 50 kA
Nimitöösagedus 45-62 Hz
Võimsuskadu nimivoolul 6.8 W
Kirjeldus
Fuse, Fuse-link, high speed, 40 A, AC 750 V, DC 750 V, 25 x 146 mm, aR, IEC, cylindrical, traction, IEC 60269, Breaking Capacity 50 kA