| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fuse window (hinged) 12 modules IP66/IP67 (light-grey) |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002527 |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Aknapaneeli materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 9003399985591 |
| Laius | 229 mm |
| Kõrgus | 93 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Hingedega ava | Yes |