Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 4
MD01 thumbnail 1
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 4
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480070624
MPN: LV480750
Pakend: 1
Karp: 12
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* DE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 100 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP3X
Sobib sulavkaitsmetele NH000
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 0 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 690 V