Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 4
MD01 thumbnail 1
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 4
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480341335
MPN: LV480875
Pakend: 1
Kaubaalus: 6
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 1250 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Sobib sulavkaitsmetele NH3
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 0 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 690 V