| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fuse switch-disconnector, 63A, 3Np |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
D-System & D0-System Components
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| Tunnusvool | 63 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Suurusaste | D02 |
| Pakkimistase 1 | 4015081637867 |
| Pakkimistase 2 | 9008790881237 |
| Pakkimistase 3 | 9008790884801 |