| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DV UQ gR 160A 500V |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
D- ja D0-süsteemi komponendid
|
| ETIM | EC000099 |
| Tunnusvool | 160 A |
| Tunnuspinge | 500 V |
| Vabasti tunnusjoon | Superkiire (FF) |
| Suurusaste | DV |
| Pakkimistase 1 | 3838895012306 |
| Pakkimistase 2 | 3838895012306 |
| Pakkimistase 3 | 3838895166221 |
| Pakkimistase 4 | 3838895012306 |
| Värvikood | Vask |
| Kasutuskategooria | gR (üldotstarbeline pooljuhtide kaitse) |
Fuse link, DV UQ gR 160A 500V, Breaking capacity AC (kA) 50, Breaking capacity DC (kA) 8, Characteristics gR (general purpose semiconductor protection), Dimensions R2", Indicator visual top, Product group Semiconductor Protection, Rated AC voltage (V) 500, Rated current (A) 160, Rated DC voltage (V) 315, Size DV, Type D