| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fuse carrier 3P+N 50A L51 acc. 6M |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Cylindrical Fuses
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3030 00 |
| ETIM | EC002705 |
| Nimipinge | 690 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Pakkimistase 1 | 3250614196041, 3250614196041 |
| Pakkimistase 2 | 3250614196041 |
| Pakkimistase 3 | 3250614196041 |
| Lukustatav | No |
| Sisseehitussügavus | 107 mm |
| Laius mooduli arvudes | 6 |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | No |
| Optiline rikkesignaal | No |