| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FUSE CARRIER 2 POLE 1000V FOR PHOTOVOLTAIC APPLICATION |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Cylindrical Fuses
|
| Päritoluriik* | TR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 1050 00 |
| ETIM | EC002705 |
| Nimipinge | 1000 V |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitsmetele suurusega | 10x38 mm |
| Pakkimistase 1 | 3245064146821 |
| Pakkimistase 2 | 3414970829009 |
| Pakkimistase 3 | 3414972369329 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | Yes |