| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fuse Base DII 3x25A 45mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
D- ja D0-süsteemi komponendid
|
| ETIM | EC000094 |
| Tunnusvool | 25 A |
| Tunnuspinge | 500 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Suurusaste | DII |
| Pakkimistase 1 | 4010330740336 |
| Pakkimistase 2 | 4010330740336 |
| Pakkimistase 3 | 4010330740336 |
| Pakkimistase 4 | 4010330740336 |
| Paigaldusviis | Lattsüsteem |
| Mudel | Sobitatud kruvi |
| Materjal | Muul viisil |
| Kattega | Yes |