| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FUSE 63A 800V AC gR SIZE 1 DUAL IND |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
HRC Fuses
|
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 1090 00 |
| Tunnusvool | 63 A |
| Kasutuskategooria | aR (kaasnevate pooljuhtide kaitse) |
| Lülitussuutlikkus | 65 kA |
| Pakkimistase 1 | 5027590517218 |
| Sulavkaitse olekuindikaatori liik | Kombineeritud kaitsme oleku indikaator |
| Võimsuskadu nimivoolul | 12 W |