| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Furia AC Warm White - White |
| Bränd | Ansell Lighting |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 98 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 719 lm |
| Valgusti tõhusus | 74 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 5056144222322, 5056144222322 |
| Kaitseklass | I |
| Välisläbimõõt | 100 mm |
| Liikumisanduriga | No |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Valgustusanduriga | No |
| Sobib ripp-paigalduseks | No |
| Sobib turvavalgustuseks | No |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | No |
| Sobib pindpaigalduseks | Yes |
| Valguse värvus | Valge |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM3 |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | No |
| Colour temperature adjustable | Ei |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |