| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fundament aluminiowy MS10 MOSER |
| Bränd | PCE |
| ETIM | EC000502 |
| Halogeenivaba | No |
| Lülitusfunktsioon | Puudub |
| Materjal | Alumiinium |
| Materjal | Metall |
| Pakkimistase 1 | 5902082001171 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 126 mm |
| Kõrgus | 306 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Pistikupesade arv | 0 |
| Valgustusega | No |
| Läbipaistev | No |
| Paigalduskarpide arv | 0 |