| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Funct. uprights kit Quadro.Plus H1900 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3250610189115, 3250610189115 |
| Pakkimistase 2 | 3250610189115 |
| Laius | 63 mm |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Sügavus | 36.6 mm |